Epson SADDLE UNIT -P1
| All | |
| Brutokaal | 23.7 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 593 mm |
| Gross height (mm) | 307 mm |
| Gross width (mm) | 555 mm |
| Netokaal | 20.7 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| Taara kaal (kg) | 3 kg |
| Volume (m3) | 0.101038305 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson saddle unit -p1, c12c936831, epson, tindid ja toonerid

